O účetnictví a účetních s humorem | Julie Kamanová

Julie Kamanová je majitelkou účetní firmy JK EDIT, která pečuje o účetnictví svých klientů už od roku 2010. Firma se věnuje účetnictví, financím, zpracováním mezd a daním.

V pořadu se snažím ukázat i jinou tvář účetních, nejen jako odměřených osob. Julie je nejen podnikatelka, ale také moderátorka. Ve volném čase zpívá. Seznamte se se ženou, která je rozvážná, ale zároveň má smysl pro humor.

Celý rozhovor si jako sponzorovaný můžete poslechnout tady:

“Když se moc ptám, myslím to dobře.” Julie Kamanová

Když se řekne účetnictví, mnoha podnikatelům se ztratí úsměv z tváře. Jak se s tím Julie a její kolegyně vypořádávají? Proč má Julie ráda zapšklé klienty a proč jsou pro ni zajímaví?

Proč se musí účetní hodně ptát a má vyhráno, když klient začne mluvit? Je výzvou nebo přítěží klient zavřený ve své ulitě? Možná vás překvapí, za jak dlouho se dá nahlédnout do situace ve firmě skrze účetnictví?

Co dělat, když majitelé firmy nechtějí odhalit své náklady a výdaje? Co dělat, když klient chce v nákladech něco, co by tam nemělo být? Jaká je Julie šéfová? Jak pracuje s lidmi ve firmě? Jaké má nároky na své kolegy?

Julii vám představím také jako moderátorku. Budete překvapeni, jaké akce má na starosti. Julie zpívá, hraje na klavír a k hudbě vede i své děti. Proč? To se dozvíte v rozhovoru.

Povídání Julie uzavírá přiznáním: „Co je jednoduché, to mě nebaví.“

Ke sledování a poslouchání zve Pavel Klein

Julie Kamanová je majitelkou účetní firmy JK EDIT. Svůj tým představuje jako specialisty na účetnictví a dodává, že účetnictvím firma doslova žije.Cituji: „Velmi rádi komunikujeme s klienty, vysvětlujeme a nic nás neobtěžuje.

Nejsme obyčejná účetní firma, jsme jiní. Precizní účetnictví je naší první devizou, druhou devizou je zážitek našich klientů s našimi službami. Našim klientům nasloucháme a cítí se u nás spokojeni. Dostanou odpověď způsobem, který je pro ně vyhovující a kterému rozumí. I když máme účetnictví online, naše kancelář je pro vás vždy otevřena.

Vidíme a slyšíme vás rádi. Kdo jednou u nás zkusil účetnictví a mzdy, nechce už jinam. To je naším smyslem a těší nás to.“

julie.kamanova@jkedit.cz, +420 732 489 358

JK Edit https://jkedit.cz/

Jak můžete natočit rozhovor u nás? Jednoduše:

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč