Kdo pozná stres a bolest, ví, čemu se chce vyhnout | Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček říká, že ho krize naučila být připraven a nespoléhat se na to, co přijde. Jaká krize? Jaroslav se pohyboval v realitách už od čtrnácti let a když začal v oboru pracovat, přišla velká realitní krize. Co mu přinesla? Jak dlouho mu trvalo „otřepat se“?

Celý rozhovor najdete v členské sekci.

Hovoříme o tom, proč nevsadit jen na jeden byznys a dozvíte se, k čemu Jaroslav podnikání přirovnává. Čím vším se živil, jakými obory prošel. Jak se vyšplhal z mínusu a do kterého výtahu nejraději nasedá.

S Jaroslavem diskutujeme o správě peněz a majetku, o tom, kdo uspěje dřív, jestli bohatý nebo zkušený. Vypočítáváme charakterové vlastnosti rentiéra. Dozvíte se, kdo Jaroslavovi plánuje volný čas a jak efektivně se dá pracovat.

Dotkneme se témat andělských investorů, podnikání mladých lidí a cest k bohatství.

Ke sledování zve Pavel Klein

Jaroslav Vaníček je investor a majitel holdingu Spa-re. Dlouhodobě se zabývá nemovitostmi, řízením a rozvojem firem. Jeho pravou rukou je jeho žena Hana Vaníček Puldová, která mu pomáhá s organizačními záležitostmi. Cílem holdingu Spa-re je vybudovat ekonomicky spjatou skupinu, která bude za pár let plně soběstačná. Jaroslav spolupracuje s týmem specialistů, kteří jsou mu k dispozici v rámci celého holdingu.

Dlouhodobě se zabývá investování do firem, startupů a nemovitostí. Jaroslav říká:Být dobrým podnikatelem, znamená být dobrým investorem. Nejdůležitější je pro něj péče o lidi, které má kolem sebe.

https://spa-re.cz/

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč