Kde můžete mít na LinkedIn na sebe kontakt?

Dejte o sobě vědět!

Ať už máte spící účet nebo jste mírně pokročilí, když už jste na LinkedIn, mějte tam na sebe kontakt.

Pod svícnem největší tma…To by se dalo říct o části Kontaktní údaje. To je místo na vašem profilu, kde shromažďujete kontakty na sebe. Jenže… ruku na srdce. Když to není vidět na první pohled, málokdo aktualizuje. Takže začněme tam.

😎 Kontaktní údaje Modře svítící text pod fotkou a popisem profese v horní části osobního profilu.Můžete tam mít:

  • web, facebookovou firemní stránku, facebookový osobní profil, odkaz na facebookovou skupinu, odkaz na Instagram, Twitter, jak budete chtít…
  • emailovou adresu – automaticky se tam ukazuje adresa, kterou jste zakládali profil na LinkedIn. Pokud chcete veřejně dávat jinou adresu, musíte si to v kontaktních údajích přenastavit.
  • telefon

Pozor, vaše přímá spojení, vaše kontakty číslo 1 uvidí v oddíle Kontaktní údaje vše, co tam máte. Ostatní kontaktky vidí jen odkaz na web.

😎 Kontakt v části O mně Část O mně je součástí osobního profilu, představujete se tam, dáváte o sobě vědět, co umíte. Na konci textu můžete mít na sebe kontakt – email, odkaz na web a nebo i telefon. Výhodou je, že tuto část vidí i lidé, se kterými ještě nejste v kontaktu.

😎 Kontakt v Pracovních zkušenostech Pod úvodní fotkou osobního profilu napravo se propisuje vaše poslední pracovní zkušenost. A to je dobrá příležitost poskytnout návštěvníkovi možnosti si vás najít.Podívejte se na popis vaší aktuální pracovní pozice a do textu si doplňte web a e-mail. Že se to bude všude opakovat? Nevadí, nikdy nevíte, která část vašeho osobního profilu návštěvníka zaujme.

😎 Kontakt v úvodní fotce Všimněte si, že někteří uživatelé LinkedIn mají úvodní fotku zpracovanou tak, že je zároveň jejich reklamním bannerem. Je vlastně jen na vaší nápaditosti, jak do úvodní fotky dostat třeba odkaz na web.

Helena Hájková

Text vnikl pro facebookovou skupinu LinkedIn z nuly na sto.

MENTORING:

Dopřejte svému odnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.