Kde hledat další kontakty?

Už jste na LinkedIn déle a máte pocit, že nevíte, kde hledat další zajímavá spojení/kontakty?

Zkuste své hledání oživit:

✅ Na stránce Moje síť koukněte na doporučení k navázání spojení, která vám dává LinkedIn. Člověk tam někdy objeví profesi, kterou by sám vůbec nehledal.

✅ Publikujete pravidelně příspěvky a máte lajky u příspěvků? Rozklikněte si seznam lajkujících a na konci jsou lidé, kteří na váš příspěvek narazili, ale nejsou s vámi v kontaktu – mají u jména dvojku. Pošlete jim žádost o propojení.

✅ Sem tam se účastníte na LinkedIn nějaké události? A víte, že můžete oslovit spoluúčastníky z události? LinkedIn vám umožňuje vidět, kdo se s vámi na událost přihlásil. Můžete to vidět i u akcí, které už proběhly. V nich najdete spoustu inspirativních kontaktů s „dvojkou“.

Helena Hájková

Text vznikl pro facebookovou skupinu LinkedIn z nuly na sto.

MENTORING:

Dopřejte svému odnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.