O investicích, diverzifikaci i rizicích investování | Petr Šedivý

V křesle byznysu usedne Petr Šedivý, předseda výboru a jednatel Venture club Invest. Tématem rozhovoru budou samozřejmě  investice.

Celý rozhovor najdetečlenské sekci projektu V křesle byznysu. Můžete si koupit jednorázový poslech všech pořadů a poslechnout si i další naše rozhovory. Ukázku epizody nabízíme i přímo tady:

Jsme rádi, že jste s námi u firem, které změní svět.” Petr Šedivý

O investování, diverzifikaci, prostředcích, rizicích i výběru projektů hovoří Petr poutavě, vtáhne vás do světa investic a reaguje na všechny mé zvědavé otázky. Třeba na to, proč si podnikatelé myslí, že když osloví investora, dostanou peníze jen tak.

Venture club sdružuje prostředky, lidi a snaží se být napřímo ve firmách. Představujeme myšlenku klubu, vznik a také nahlížíme do fungování. Jak investorský klub minimalizuje rizika, kolik projektů posoudí a přijme za rok, kolik bývá investice na jeden převod?

Zajímalo mě, jak probíhá výběr investic, jaké kroky se uskuteční, jak proces probíhá konkrétně. Představujeme nejúspěšnější projekty Venture club.

Prozradíme, které projekty mají šanci na úspěch u investorů, jaká kritéria se hodnotí a jakou roli v rozhodování hraje lidskost.

K poslechu zve Pavel Klein

Chcete-li se dovědět více o Venture club, navštivte jejich internetové stránky: https://www.ventureclub.cz/

Petr Šedivý, předseda výboru a jednatel Ventury club Invest. Sám o sobě píše, že je konzultant, finančník a freelancer. Ačkoliv je původním vzděláním lékař, má více než dvacet let zkušeností v obchodě, ve vedení firem. Zná z praktické stránky odbyt, marketing, strategické plánování v oblasti řízení lidských zdrojů i ekonomiku.

Petr se od roku 2012 pohybuje ve finančním poradenství, jeho oborem jsou majetkové a alternativní investice, firmy, projekty, obchod, vzájemná komunikace a vůbec propojování lidí.

Tématem rozhovoru jsou především investice. Ventury club je spolkem investorů a zájemců o investice, investiční platforma a prostor pro vzájemnou výměnu zkušeností, setkávání členů se zajímavými příležitostmi a projekty. Propojuje investory se zájemci o financování jejich podnikatelských záměrů.

Ventury club se zabývá vyhledáváním a vybíráním vhodných projektů k investování. Pořádá investiční, vzdělávací a společenské akce. Venture Club je branou do světa velkých financí i pro menší investory.

https://www.ventureclub.cz/

Poslechněte si naše další rozhovory, podcasty a záznamy on-line setkání:

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč