Jak postavit silnou značku, která vynikne | Jakub Kantor

Zveme vás k poslechu dubnového on-line vysílání projektu V křesle byznysu.

Ve středu 12. dubna jsme přivítali Jakuba Kantora, brand stratéga a konzultanta, který se věnuje značkám u nás i ve světě. Probrali jsme trh v Česku i USA, věnovali se rebrandingu, startapům, emocích v podnikání a budování značek a neopomněli jsme příklady velkých úspěšných značek.

Jakub Kantor je brandový stratég a konzultant, který se věnuje značkám u nás i ve světě. Branding je pro něj jeden z nejsilnějších nástrojů pro tvorbu a řízení značek. Spolupracuje s majiteli značek napříč B2B a B2C trhu. Můžete ho znát z podcastu BrandHunters , který se věnuje brandingu a budování značek. Absolvoval certifikované kurzy Level C, pod vedením Martyho Neumeiera – ikony brandingu. V roce 2020 byl oceněn Silver Award – Metaskills Challenge v rámci celosvětové soutěže mezi brandingovými specialisty. Spolupracoval se značkami jako jsou Michelin, Kooperativa, Bel-Stewart, Malé Zdraví a PONER. 

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč