Jak nejlépe připravit e-shop na Vánoce?

Koukáte se do kalendáře, jestli jsme se nezbláznili? V květnu mluvit o Vánocích?

A kdy jindy? Na konci června už budete myšlenkami na dovolené, v červenci a srpnu tam budete fakticky a myslet na Vánoce na konci září je už opravdu pozdě.

Do májového online vysílání jsem pozval Stanislava Vavříka, jehož tématem je strategický online marketing zaměřený (nejen) na eshopy, výkonnostní kampaně, social media marketing a školení firem v nasazení online marketingu.

Stanislav Vavřík na svém webu píše: “Mou vášní, je zvyšovat konverze na e-shopech. Umím nalézt nové trhy a nové zákazníky. Navíc najdeme spolu online nástroje které u stávajících zákazníků zvýší počet objednávek.”

Potkejme se živě v pondělí 23. května v 18.00 na facebookové stránce V křesle byznysu. Pokud se registrujete, získáváte automaticky záznam vysílání a můžete být součástí přenosu a ptát se na to, co vás zajímá.

Stanislav Vavřík: https://www.standavavrik.cz/

*****

KONZULTACE:

Pokud už řešíte nějaký problém, neváhejte mě kontaktovat, napište si online nebo offline setkání: https://www.vkreslebyznysu.cz/konzultace-s-pavlem/

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – videocastů a rozhovorů: https://www.vkreslebyznysu.cz/epizody/

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/pavel-klein/

Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku https://www.facebook.com/vkreslebyznysu

Instagram https://www.instagram.com/v_kreslebyznysu/

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání: https://www.vkreslebyznysu.cz/v-kresle-byznysu/