Jak navázat první kontakty na LinkedIn

Se začátečníky projdeme navazování spojení/kontaktů na LinkedIn.

Zopakujme si, že LinkedIn je profesní síť lidí. Nenavazujete spojení jako na Facebooku s těmi, které znáte. Ale propojujete se s lidmi určitých profesí, abyste je poznali 🙂 a navázali s nimi pracovní kontakt.

👉👉👉 Lidé, kteří budou ve vaší síti, budou mít u svého jména malou jedničku 1️⃣, to jsou vaše přímá spojení. Ti, co mají dvojku, jsou spojení vašich kontaktů, takže máte nějakého společného známého. Lidé, kteří mají u jména trojku, jsou kontakty “dvojek”.

‼️ POZOR! Navazujete spojení proto, abyste s kontakty budovali profesní vztahy, abyste se inspirovali a budovali vzájemnou důvěru. NIKDY jako první informaci neposílejte svoji prodejní nabídku nebo životopis.

Připravte si úvodní zprávu, kterou budete za sebe posílat osloveným spojením. Je to zpráva, ve které píšete jak se jmenujete, co děláte a prosbu o navázání kontaktu. Napište si ji, odpoledne při videu a následném navazování spojení ji budete potřebovat. Zpráva může mít do 300 znaků včetně mezer.

✍️ Moje zpráva je: “Dobrý den, jmenuji se Helena Hájková a jsem virtuální asistentka se zaměřením na správu sociálních sítí a zpracování audio záznamů. Ráda bych si vás přidala do své sítě na LinkedIn pro vzájemnou inspiraci. Přeji vám krásný den. Helena (odkaz na web)

Názory na přidávání zpráv se liší. Někdo je propaguje, někdo ne. Vyzkoušejte.

Helena Hájková

Video k tématu, jak navazovat první kontakty, je k dispozici ve skupině:

https://www.facebook.com/helena.hajkova/videos/3262885360608145

MENTORING:

Dopřejte svému odnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.