Focení ve Vinařství Škrobák

Netušil jsem, že hubnutí je tak drahá záležitost.
Fitko? Žádný velký výdaj, který téměř vyrovná úspora na jídle.
Moje šatní skříň se najednou stala reverzní.
Dosud se mi vždy oblečení sráželo.
A teď? ZVĚTŠUJE SE!!
Nejprve to spravilo zkracování opasků u spony, ale poté nastal čas zlomu. Všechny obleky a další šatstvo na mně viselo jako na studentíkovi. Nejdražší na zhubnutí je šití nových obleků, kalhot… ba i myslivecký klobouk mně padl až na uši.

Ale proč to píšu…

Abyste mě poznali, rozhodl jsem se pořídit nové fotky na web a sociální sítě. Včera jsme proto fotili v krásném prostředí Vinařství Škrobák v Čejkovicích (Vinařství roku 2018).

Náš dvorní a skvělý fotograf Oldřich Hrb má bystré oko na záběry a velmi zodpovědný profesionální přístup. Celou akci připravila kolegyně Helena Hájková, která odsud pochází a vinaře zná z dob, kdy se potkávali s motykou ve vinohradě (ale to už je prý hodně dávno).

Velké poděkování patří paní Ladislavě Škrobákové za velkou vstřícnost, milou společnost a velkorysé poskytnutí prostor vinařství, baru a hotelu.

Zatímco já budu muset koupit další skříň na oblečení, které se mi zvětšilo (pro jistotu nevyhodím), tak ostatní budou degustovat širokou škálu vynikajících vín Vinařství Škrobák https://vinoskrobak.cz/.

Pavel Klein