Dopady konfliktu/krize z hlediska investic | Michal Feigler, Pavel Klein |online vysílání

Ve středu 2. března 2022 se konalo mimořádné online vysílání na téma Dopady válečného konfliktu (obecně krize) z hlediska investic. Diskutovali Michal Feigler, M&A Director J&T Ventures a Pavel Klein, byznys mentor, krizový manažer a lektor.

Válečný konflikt, který se odehrává pár set kilometrů na východ se dotýká a bude dotýkat nejen politiky, ale také finančních trhů. V první části účastníci diskutovali o investicích z hlediska aktuální situace, ve druhé části se zaměřili na investice a investory obecně.

Záznam vysílání si můžete zdarma stáhnout zde:

Mám zájem o záznam online vysílání Dopady konfliktu/krize z hlediska investic


Michal Feigler má více než 8 let odborných zkušeností v oblasti práva, portfoliových operací a správy investic. Před nástupem do J&T Ventures pracoval jako Portfolio manažer pro Eos Capital v Namibii, kde také působil jako vedoucí strategie a provozu pro jednu z jejích portfoliových společností. Předtím byl členem představenstva Westminster Group, realitního investora zaměřeného na střední Evropu. Svou kariéru zahájil v advokátní kanceláři Brož & Sokol & Novák. Michal studoval právo a právní vědu na Masarykově univerzitě, je držitelem doktorátu z Univerzity Karlovy a titulu MBA z ESADE. Kromě rodné češtiny hovoří anglicky a španělsky. Michal je členem České advokátní komory a vášnivým hráčem koňského póla.

LinkedIn: Michal Feigler

Ke sledování zve Pavel Klein

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

MENTORING:

Dopřejte svému odnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.