Byznys mentor na příjmu | Newsletter Pavla Kleina | červenec 2023

Už si užíváte dovolenou nebo stále pálíte za novými byznysovými výzvami? Pojďte na chvíli zvolnit a přisednout na místo spolujezdce. Své Zpravodaje koncipuji jako společnou jízdu, protože mám rád silná a rychlá auta. Představuji si, že vám nabídnu místo při jízde, nechám vás snít o prázdninových radovánkách a zároveň můžete poslouchat reálné příběhy z podnikání. O co se s vámi chci podělit? O zkušenosti, praxi, ale i zážitky a nahlédnutí do soukromí.

Do každého Zpravodaje přidávám jeden citát. Moc mě zaujala myšlenka Alfreda Northa Whiteheada, anglického matematika a filozofa: “Životaschopnost myšlenky je v riziku podnikání. Nápady se samy neudrží. Něco se pro ně musí udělat.”

Dnes jsem do Zpravodaje k naší společné jízdě přidal víc nahlédnutí do mého soukromí, přesto zůstalo dost prostoru pro podnikání. Co si dnes můžete přečíst nebo poslechnout?

  • Protože je léto, větší prostor jsem dal volnému času. Pozvu vás na okruh do Třince, půjdeme chytat ryby, naučíme psa aportovat a zabahníme auto.
  • Sdílím zamyšlení nad osobním rozvojem mých klientů.
  • Nabízím k poslechu rozhovor s Dagmar Žáčkovou, floristkou a tvůrkyní květinových vazeb do firemních prostor.
  • Z podcastů vybírám reálný příběh o investicích do strojů ve firmě.
  • Nechybí záznam on-line vysílání. Tentokrát to bude hodně dynamické. Můžete si poslechnout rozhovor s Terezií Hejnicovou, mentálním bedekrem.
  • Pozvu vás k sobě do kanceláře a ukážu další pracovní tabuli.

Jsem byznys mentor na příjmu a zvu vás na společnou cestu podnikáním.

Pavel Klein

O newsletter si můžete napsat zdarma zde nebo klikněte na obrázek níže:

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč