Jak nebýt otrokem sociálních sítí | Veronika Hronková a Pavel Klein

Podnikáte a významným místem pro prezentaci máte on-line prostor? Všude slyšíte, jak je důležité být vidět na sociálních sítích? Přemýšlíte, kde na to všechno vzít čas?

Hostem zářijového on-line vysílání Pavla Kleina byla Veronika Hronková, mentorka byznysu na sociálních sítích. Veronika říká, že člověk nemá být otrokem sociálních sítí. Ony mají sloužit a vydělávat vám, ne vy jim.

“Paní Hronkovou jsem dosud neznala a nic moc jsem od toho neočekávala, ale opravdu mě zaujala a se zájmem jsem si poslechla tento inspirující zajímavý rozhovor s ní.” Radka

Celý rozhovor najdete tady:

Veronika Hronková zajišťuje audit a automatizace obsahu a byznysu na sítích, prodejní funnely a je mentorkou MLM bez spamu.

Veronika o své práci píše: “Vy jste ten nejlepší a nejdůležitější marketingový nástroj. Prodejte se! Umeteme cestičku vašeho zákazníka, aby mu nestálo nic v cestě při nákupu vašich produktů a služeb. Zautomatizujeme a zrecyklujeme obsah na sítích, nastavíme prodejní funnely. V MLM naučím vás a váš tým, jak získávat kontakty bez spamu. A při tom všem budeme v prvé řadě dbát na budování vašeho silného jména a značky.” https://veronikahronkova.cz/

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč