Z každé krize vede cesta

Zvládnout firmu v době krize vyžaduje odhodlání a zkušenosti. Pomáhám firmám a podnikatelům z pozice byznys mentora a krizového manažera. Ukážu vám, jak firmu zachránit a jaké kroky je k tomu třeba učinit.

Pavel Klein,

byznys mentor a krizový manažer

Třicet let podnikatelských vzestupů a pádů ve zkušenostech

Konzultace a mentoring

Jste na rozcestí v podnikání? Dostala se vaše firma do krize? Předáváte firmu v rámci rodiny? Chcete zefektivnit byznys nebo jen nasměrovat na podnikatelské cestě? Poskytuji jednorázové online i offline konzultace i dlouhodobý mentoring.

Rozhovory a podcasty

Poslechněte si rozhovory a podcasty, skutečné příběhy a diskuse na byznysová témata. Zprostředkovávám přímočarý popis konkrétního problému a srozumitelné ověřené řešení. Věnuji se podnikání od začátku do konce. Přehled všech vydaných rozhovorů je zde.

Poznejme se

Uvažujete o konzultaci či mentoringu a rádi byste poznali moji práci? Rozhovory a podcasty najdete na Youtube, Spotify, AnchorAudiolibrix. V projektu V křesle byznysu najdete rozhovory, podcasty a záznamy živých vysílání. Odebírejte můj Zpravodaj na LinkedIn.

Pavel Klein, byznys mentor a krizový manažer

Jmenuji se Pavel Klein (*1964), jsem lektorem managementu, osobní kouč a krizový manažer. Podnikání se věnuji od roku 1991 a na různých pozicích jsem získával zkušenosti v oblastech managementu, řízení a vedení lidí, obchodních vztahů, bezpečnosti, řízení a zabezpečení společnosti v krizové situaci.

V současnosti provázím manažery, firmy a začínající podnikatele na cestě za vytyčeným cílem a učím je zkvalitnit interní procesy v období prosperity, ale i krize a stagnace. Pomáhám nalézt fungující řešení konkrétního problému a učím jej aplikovat v praxi. Nabízím odborný a zcela nezávislý pohled na procesy a chod firmy.

Mentoring

Dlouhodobě vedu lidi, provázím je a připravuji na podnikání a manažerské pozice. Společně hledáme konkrétní postupy, správná řešení, zefektivnění nebo směr.

Zkušenosti

Prožil jsem úspěchy i neúspěchy, 30 let na různých úrovních řízení a práci s managementem. Mám osahané a zažité systémy a procesy.

Know-how

Nahlédl jsem do procesů řízení firem ve všech fázích od vzestupu, přes stagnaci až po úpadek. Zprostředkovávám komplexní nezávislý pohled na procesy ve firmě.

Novinky z projektu V křesle byznysu 

 

Náš projekt v Autosalonu.tv | Pavel Klein a V křesle byznysu

Za několika závodními drahami, a stovkami okresek žije a bije srdce pětilitrovému motoru Fordu Mustang. Protože srdce má velké, rozhodl se do svého království pozvat jako generální sponzor lidi z projektu "Nevidomí za volantem" s leaderem a nevidomým Banditou, Petrem...

Revolta ve firmě | Pavel Klein

Revolta ve firmě | Pavel Klein

Nikdy jsem ve firmách nepřistupoval ke kolegům a kolegyním dryáčnickým způsobem. Vždycky jsem se snažil firmy řídit tak, aby zaměstnanci byli spokojeni, podávali výkony, které potřebuju, současně dodržovali pravidla. Některé drobnosti jsem účelově přehlížel, protože...

Potkejme se na akci Network weekend | Pavel Klein

Přijal jsem pozvání na NETWORK WEEKEND Moni ON AIR! Můžeme se potkat první listopadový víkend v Hotelu Kouty (Ledeč nad Sázavou).▶ Tématem je "Jak si zákazníka získat díky marketingu, udržet díky emailingu a neztratit v krizi!"Monika Kvapilová v pozvánce uvádí, že...

Jdu proti proudu | Pavel Klein

Jdu proti proudu.Nežádám své klienty o recenze. V mnoha případech žádám, aby mě vůbec (např. jako krizového manažera) nepředstavovali. Znejistí zaměstnanci, zákazníci i dodavatelé.Stejně tak v osobním koučinku majitelů a majitelek firem.Nemusí všichni vědět, že...

Zážitková jízda v Porsche | Pavel Klein | Autodrom Most

🔴 Na Autodromu v Mostě běží čas mnohem rychleji. Škoda, na pořádné svezení s Porsche GT3 RS sedm okruhů nestačí (www.legendyuvas.cz). Mají vše perfektně připraveno pro všechny, kteří chtějí vonět benzínem, opájet se rychlostí a užít pořádný adrenalinový zážitek....

Hodinový byznys kouč | Pavel Klein

Zamyšlení nad tím, jestli může fungovat hodinový byznys kouč podobně jako se prezentuje hodinový manžel. Sdílím s vámi zkušenost z jednoho hodinového setkání s klientem a vysvětluji svůj postoj k "pomoci za hodinu."Pavel Klein...

Nahlédnutí do soukromí

Říkají o mně, že jsem renesanční člověk s mnoha zájmy. Baví mě život se vším, co přináší. Na stránce Pavel sdílím videa a fotky ze soukromí. Mám rád rychlá auta, motorky, les, ryby a spoustu dalšího.

Členská sekce

Zaujal vás projekt V křesle byznysu a nechcete přijít o žádnou novinku? Vstup do členské sekce je od 150 Kč za měsíc a dostanete se pohodlně ke všem pořadům a informacím. Získáváte slevu na všechny naše další služby.

Pro média

Píšete o podnikání a hledáte odpovědi na aktuální témata? Věnuji se podnikání v krizi. Nahlédl jsem do procesů řízení firem ve všech fázích od vzestupu, přes stagnaci až po úpadek. Zprostředkovávám nezávislý pohled.