100 a dost…

Dnes něco pro spící profily na LinkedIn. Nebo pro vás, kteří nejste aktivní a necháváte si LinkedIn až „na někdy.“LinkedIn je profesní sociální síť, jejíž užitek pro vás stojí a padá na kontaktech.

Čím víc kontaktů:

  • tím větší dosah příspěvků;
  • tím větší pravděpodobnost, že si vás najde správný zákazník;
  • tím větší šance, že se propojíte s lidmi, které hledáte.

Jenže… není to tak jednoduché.LinkedIn reguluje počet navazovaných kontaktů, protože chce, aby si uživatelé hledali nová spojení cíleně a podle svého zaměření a strategie.

Za týden můžete oslovit 100 kontaktů!

LinkedIn tedy nefunguje jako automat, kam vhodíte minci, dva dny u něho prosedíte a vypadne vám tisíc pracovních spojení.Budování sítě kontaktů je dlouhodobá záležitost. Pokud plánujete oživit svůj spící účet nebo se chystáte za nějaký čas rozjet víc své podnikání, začněte navazovat kontakty už dnes!Chcete ještě nějaká čísla?

  • První metou je 1000 kontaktů (zdroj: Linked Akademie). Tehdy začnete být víc vidět a začnete vnímat, že už se to rozjelo.
  • LinkedIn má na celém světě více než 400 milionů uživatelů (je tedy koho kontaktovat 🙂)
  • Průměrný počet kontaktů je 930 spojení na profil (zdroj: pixelmate).

✍️ Zapište si někam do diáře, kolik máte kontaktů, začněte pravidelně navazovat spojení a znovu se na záznam podívejte za dva měsíce.

Helena Hájková

Text vznikl pro facebookovou skupinu LinkedIn z nuly na sto.

MENTORING:

Dopřejte svému odnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.